Toczenie CNC

Przedsiębiorstwo Cutter-Tech już od długiego czasu zajmuje się realizacją profesjonalnych czynności obróbczych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi toczenie stali. Usługa ta jest wykonywana na nowoczesnych maszynach sterowanych numerycznie, dzięki czemu wszystkie podejmowane realizacje odznaczają się wysoką precyzją oraz dokładnością. Swoje działania prowadzimy zarówno w stali, jak i w metalach nieżelaznych.

Toczenie CNC – postaw na sprawdzone rozwiązania

Toczenie metali to proces, który pozwala na wytwarzanie różnego rodzaju elementów, takich jak wałki, trzpienie, koła zębate czy też wrzeciona. Istotą prowadzonych prac jest produkcja dowolnej bryły obrotowej, jak na przykład walca, stożka lub kuli. Bardzo dużą zaletą prowadzonych realizacji jest wysoka wydajność prac. Zastosowanie komputera i nowoczesnego oprogramowania gwarantuje zwiększoną produktywność stanowiska, co sprawia, że tego typu realizacje mogą być stosowane zarówno na rzecz niewielkich zakładów, jak i bardzo dużych przedsiębiorstw działających na ogromną skalę.

Zastosowanie specjalistycznych narzędzi pozwala nam na realizowanie czynności obróbczych nie tylko w stali, ale oprócz tego również w metalach nieżelaznych. Zalicza się do nich między innymi miedź, ołów, aluminium, cynk, cynę, a ponadto także stopy mosiądzu i brązu.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty firmy Cutter-Tech. Zdobyte w ostatnich latach doświadczenie pozwala naszej firmie na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.