Obróbka skrawaniem CNC – metali i aluminium

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych prac przemysłowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi obróbkę skrawaniem. Prowadzone czynności wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem precyzji i dokładności działania.

Obróbka skrawaniem CNC – co to?

Obróbka metali skrawaniem to proces, który pozwala na uzyskanie z materiału praktycznie dowolnego kształtu. Nowoczesne maszyny sterowane numerycznie umożliwiają wytworzenie nawet bardzo skomplikowanych elementów odznaczających się znakomitymi parametrami technicznymi. Zajmujemy się produkcją elementów, takich jak na przykład obudowy, mocowania czy też sworznie, jednak kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników jest w stanie sprostać także niestandardowym zamówieniom.

W zależności od zastosowanego osprzętu, wyróżniamy przede wszystkim dwa rodzaje skrawania CNC – obróbkę wiórową oraz ścierną. Obróbka wiórowa wykorzystuje narzędzia ze specjalnie wyprofilowanymi ostrzami. Tego typu realizacja stosowana jest przede wszystkim w chwili wykonywania otworów lub powierzchni wewnętrznych. Celem obróbki ściernej jest natomiast nadanie materiałowi gładkiego kształtu. Odbywa się to przy pomocy specjalistycznych narzędzi.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.