Obróbka stali oraz innych metali żelaznych i nieżelaznych

Firma Cutter-Tech Sp. z o.o. wykonuje obróbkę stali oraz innych metali żelaznych i nieżelaznych. Zajmujemy się każdym rodzajem stali o dowolnych parametrach. Obrabiamy stal węglową i stopową z różnymi domieszkami. Proponujemy obróbkę stali nierdzewnej i żaroodpornej, a także stali maszynowej, ciśnieniowej czy konstrukcyjnej. Wytwarzamy detale i elementy z metalu poddawanego obróbce CNC. Świadczymy również usługi profesjonalnego spawania stali.

Obróbka CNC

Oferujemy obróbkę CNC stali, żelaza i metali kolorowych – miedzi, aluminium, mosiądzu i innych stopów. Wytwarzamy dowolne elementy metalowe o każdym stopniu złożoności. Prowadzimy obróbkę CNC zapewniającą możliwość przygotowania skomplikowanych detali według projektów cyfrowych. Oferujemy również możliwość opracowania projektów CAD/CAM na podstawie dostarczonej dokumentacji w formie tradycyjnej. Prowadzimy również seryjną obróbkę CNC, także w przypadku dużej ilości elementów do wykonania. Gwarantujemy bardzo dużą dokładność i jakość wykończenia, a także niezwykle atrakcyjne terminy i ceny świadczonych usług.

Zalety obróbki CNC

Największymi zaletami obróbki CNC jest możliwość wykonania najbardziej skomplikowanych operacji toczenia, frezowania czy wiercenia w bardzo krótkim czasie i z ogromną dokładnością. Nowoczesne maszyny do obróbki CNC zapewniają bardzo szybko działające systemy wymiany narzędzi stosowanych przy toczeniu czy frezowaniu. Pozwala to na błyskawiczne wykonywanie wszystkich kolejnych czynności bez przerw na przezbrajanie urządzenia. Stosowane do obsługi urządzeń CNC oprogramowanie pozwala na daleko idącą optymalizację wszystkich etapów prac, poprzez dobieranie najbardziej efektywnej kolejności i zakresu wykonywanych czynności.

Obróbka CNC sprawdza się bardzo dobrze przy konieczności wytworzenia całej serii detali o powtarzalnym kształcie. Raz przygotowany na podstawie projektu CAD program obróbki może być wykonywany dowolną ilość razy, a także przechowywany do późniejszego użycia. Obróbka CNC przy produkcji seryjnej w znacznym stopniu skraca czas realizacji zamówienia i wpływa na obniżenie jego kosztów.

Urządzenia do obróbki CNC

Cutter-Tech Sp. z o.o. dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym urządzeń do obróbki CNC. Na naszym wyposażeniu znajdują się m.in. frezarka CNC Chevalier 850 o zakresie frezowania 850 mm w osi X, 500 mm w osi Y oraz 500 mm w osi Z, a także tokarka CNC Puma 12L, która oferuje maksymalną średnicę toczenia wielkości 400 mm oraz maksymalną długość obrabianych elementów 1000 mm.

Usługi spawalnicze

Cutter-Tech oferuje wykonywanie usług spawalniczych do łączenia elementów ze stali węglowych, nierdzewnych, a także metali nieżelaznych, m.in. aluminium. Spawamy elementy i konstrukcje różnej wielkości od ram nośnych maszyn i urządzeń, po poszczególne podzespoły. Proponujemy usługi spawalnicze za pomocą metod spawania MMA, MIG/MAG oraz TIG. Zapewniamy najwyższą jakość spawów i ich obróbki oraz szybką realizację zleceń.

Obróbka CNC

Doświadczenie w realizowaniu usług, a także doskonałe zaplecze kadrowe i techniczne pozwalają nam kompleksowo realizować zlecenia w branży obróbki skrawaniem w terminie i przy zachowaniu najwyższej jakości.

Frezowanie
Frezarka CNC Chevalier 850

zakres frezowania: oś X 850 mm, oś Y 500mm, oś Z 500mm
Toczenie
Tokarka CNC Puma 12L

zakres toczenia: max średnica 400mm

max długość toczenia: 1000mm
Cięcie
Piła taśmowa

max średnica cięcia: 250mm